CFR Cluj - Hermannstadt 0-1. Surpriză uriașă la finalul anului în

Por um escritor misterioso

Descrição

Hermannstadt a învins-o pe CFR Cluj, scor 1-0, în ultimul meci al anului din Superliga.
VIDEO CFR Cluj - Hermannstadt 0-1. Bejan a dat lovitura în prelungiri! Kolinger a fost eliminat. Farul încheie 2022 pe primul loc
REZUMAT CFR Cluj - Hermannstadt 0-1. Petrescu ia gol din fază fixă și termină anul pe locul doi
CFR Cluj, tot mai departe de titlul intern. Echipa din Gruia
FC Hermannstadt - CFR Cluj 1-0, Ardelenii ratează șansa de a trece pe prima poziție
Tunari - CSU Craiova 1-1. Oltenii, egal, în minutul 90, cu mare șansă în Cupa României, în fața penultimei clasate din Liga 2 - Playsport
VIDEO CFR Cluj – FC Hermannstadt 0-1. Surpriză de proporţii în ultimul meci din 2022! Farul e campioană de iarnă
CFR Cluj-FC Hermannstadt. Surpriza a venit în ultimul minut (90+5)
CFR Cluj a ratat o șansă ”de aur”! Așa arată clasamentul SuperLigii, la finalul turului sezonului regulat
Sheriff Tiraspol, coșmarul Farului, își continuă aventura în Liga Campionilor » Vedeta refuzată de Superligă a fost din nou decisivă!
REZUMAT: CFR Cluj - Hermannstadt 0-1. Surpriza finalului de an
Foto Argentina - Arabia Saudită 1-2, la Cupa Mondială din Qatar. Surpriză de proporții: ”Șoimii” au răpus ”Pumele”
de por adulto (o preço varia de acordo com o tamanho do grupo)