Zi de meci. CFR Cluj întâlnește Hermannstadt. Clujenii pot urca pe primul loc în Superligă

Por um escritor misterioso

Descrição

Zi de meci. CFR Cluj întâlnește Hermannstadt. Clujenii pot urca pe primul  loc în Superligă
farul constanta
REZUMAT, Hermannstadt – CFR Cluj 1-0
CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Sibienii au dat lovitura pe terenul campioanei în minutul 90+4
Rezultatele Cautarii
CFR Cluj, învinsă de Hermannstadt în prelungiri! Echipa lui Petrescu a ratat ocazia de a urca pe locul 1 în SuperLigă - Eurosport
Deac a înscris pentru CFR Cluj din nou după 4 luni, în amicalul de astăzi cu Hermannstadt
LIVE TEXT FC Hermannstadt - CFR Cluj 2-3 (1-2). Joga bonito în Superligă! CFR bate Hermannstadt la capătul unui meci cu multe răsturnări de scor! - Playsport